Pomoc Domowa Professional

Pobierz katalog produktów

Nadchodzący dzień Wszystkich Świętych

2015-10-07 Nadchodzący dzień Wszystkich Świętych

O tej porze roku, gdy zbliża się dzień Wszystkich Świętych myślimy bardzo intensywnie o naszych bliskich spoczywających na cmentarzach. Marka Pomoc Domowa ma w swojej ofercie środek o bardzo skutecznym działaniu, przeznaczony do czyszczenia nagrobków, pomników i innych powierzchni wykonanych z lastrika, marmury czy granitu. Środek skutecznie usuwa nawet uporczywy brud bez przebarwiania czyszczonej powierzchni. Sprawdzi się on idealnie podczas prac związanych z myciem nagrobków naszych bliskich.

Zadbaj o swoje meble ogrodowe

2014-06-13 Zadbaj o swoje meble ogrodowe

Meble ogrodowe, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia, które nieczyszczone doprowadzają do trwałych odbarwień i uszkodzeń. Sezon przyjęć na świeżym powietrzu jest już w pełni, dlatego prezentujemy profesjonalny środek czyszczący dedykowany specjalnie meblom ogrodowym, które stoją na tarasach, balkonach, ogrodach i w altankach.

Środek czyszczący Meble ogrodowe to preparat szybko i skutecznie usuwający trudne zabrudzenia, zielone naloty, ptasie odchody oraz plamy po środkach do opalania. Przez długi czas utrzymuje meble w czystości. Pozostawia świeży, przyjemny zapach.

Może być przeznaczony do czyszczenia ławek, krzeseł, stolików, a także stojaków do parasoli ogrodowych, leżaków i innych mebli ogrodowych wykonanych z tworzyw sztucznych.

Produkty Pomoc Domowa poza granicami Polski

2014-06-02 Produkty Pomoc Domowa poza granicami Polski

Marka Pomoc Domowa  coraz bardziej zyskuje uznanie na rynku polskim, co jest poparte pozytywnymi opiniami użytkowników oraz zwiększającą się sprzedażą produktów tej marki. Szeroką gamę profesjonalnych środków czystości można znaleźć m. in. w sieciach sklepów Leroy Merlin, Carrefour, Mrówka, Brico Marche. Więcej informacji znajduje się w zakładce GDZIE KUPIĆ.

W ubiegłym roku marka Pomoc Domowa została wprowadzona również na rynek zagraniczny, a w szczególności na wschód Europy. W tym momencie nasze produkty eksportowane są m. in. do Rosji, Rumunii, Bułgarii, Litwy, Łotwy i Białorusi.

Miejmy nadzieję, że sukces marki Pomoc Domowa będzie kontynuowany również poza granicami Polski i niebawem eksport profesjonalnych środków czystości rozszerzy się na inne kraje Europy.