Pomoc Domowa Professional

Pobierz katalog produktów

Marka Pomoc Domowa o linia profesjonalnych produktów czyszczących, która została stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie, zagraniczne standardy oraz nowoczesne technologie. W ofercie znajduje się szeroka gama produktów przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji każdego rodzaju powierzchni w gospodarstwach domowych.

Produkty marki Pomoc Domowa charakteryzują się niezwykłą skutecznością i przyjemnym zapachem. Wyprodukowane zostały z wykorzystaniem najwyższej jakości surowców i nowoczesnych technologii, a jednoczenie stworzono je, by zapewnić bezpieczeństwo ich stosowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów marka Pomoc Domowa oferuje środki do kompleksowego czyszczenia różnych powierzchni w gospodarstwach domowych i nie tylko. Wśród nich znajdują się m. in. produkty skutecznie usuwające zaschnięty tłuszcz z piekarników i okapów, smugi i zacieki na szybach, lustrach i kabinach prysznicowych, brud zalegający w fugach, kamień osadzający się na armaturze i czajnikach, a także pleśń i grzyby tworzące się w łazience, wokół domu i w ogrodzie.

Szczegółowe informacje nt. oferowanych produktów, ich właściwości, zastosowania oraz sposobu użycia dostępne są w zakładce PRODUKTY.

ZALETY PRODUKTÓW POMOC DOMOWA:

  • Działają skutecznie
  • Pozostawiają świeży zapach
  • Usuwają trudne zabrudzenia
  • Nie niszczą czyszczonych powierzchni
  • Przywracają naturalny wygląd
Produkt Profesjonalny APobierz katalog produktów